Унаслідок ізраїльського ракетного удару було знищено російський комплекс Панцир

Унаслідок ізраїльського ракетного удару було знищено російський комплекс Панцир

Прес-служба ЦАХАЛу опублікувала відео удару в Тwitter.

"Під час нашого удару були випущені десятки сирійських ракет класу "земля-повітря", незважаючи на чіткі попередження про те, що слід уникати такого вогню. У відповідь ми також атакували кілька батарей ППО сирійських збройних сил", — йдеться в повідомленні Армії Ізраїлю.

During our strike, dozens of Syrian surface-to-air missiles were launched, despite clear warnings to avoid such fire. In response, we also targeted several of the Syrian Armed Forces’ aerial defense batteries. pic.twitter.com/rHxJqqpI9n

— Israel Defense Forces (@IDF) January 21, 2019

Зйомка, ймовірно, велася з камер, встановлених на ракетах, які були випущені по наземних сирійських об’єктах.

читайте також: Палестинські бойовики обстріляли Ізраїль: уже 108 жертв

Ізраїльська сторона не називає знищені об’єкти, але на кадрах видно протиракетну систему на автомобільному шасі, дуже схожу на комплекс "Панцир".

Також можна побачити, що російський комплекс випустив кілька ракет, але вони не влучили у ціль.

Росія відправила комплекси "Панцир-С1" до Сирії у 2015 році. Це — новітня російська система, яка була помічена під час бойових дій на Донбасі.

Ізраїль заявив, що винищувачі атакували сірійські і іранські військові об’єкти в Сирії у відповідь на запуск ракети в напрямку Голанських висот 20 січня.


Джерело статті: “https://expres.online/news/unaslidok-izrailskogo-raketnogo-udaru-bulo-znishcheno-rosiyskiy-kompleks-pantsir”

Аналитика