Разумков повідомив, хто може стати віце-спікером Ради


Глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков вважає, що перед розподілом тих чи інших посад в керівництві нової Верховної Ради партії мусять спочатку конкретно визначитися зі своїм, зокрема, опозиційним статусом, пише «Сьогодні»

«Якщо ми говоримо про президію Верховної Ради, то природно я сподіваюся, що там будуть представники нашої політичної сили. Якщо ми говоримо про інші місця, то мені здається, що було б коректно, щоб цю посаду посіли представники опозиції. Але у нас якось так в історії держави відбувається, що у нас кілька опозицій. Нехай вони між собою визначаться, яка вони опозиція», – сказав він в ефірі на одному з українських телеканалів у понеділок.

Разумков зазначив, що в Україні «певні, з одного боку, зовсім протилежні політичні сили синхронно їздять до Європи, і іноді складається враження, що у нас там відбувається, знаєте,»широка коаліція», яка на ефірах дуже сильно критикує один одного, а після цього, поза ефірами, непогано спілкується і, напевно, ділить певні посади».

Він також висловив свою особисту думку, що віце-спікером Верховної Ради мусить бути людина, яка буде працювати, незалежно від перебування в опозиції, на інтереси України.


Джерело статті: “https://news247.com.ua/ukraine/razumkov-povidomiv-hto-mozhe-stati-vice-spikerom-radi.html”