Сергій Жадан привезе на «Meridian Czernowitz» свою «Мадонну»

Сергій Жадан привезе на «Meridian Czernowitz» свою «Мадонну»

Протягом чотирьох днів — 5-8 вересня — Чернівці зустрічатимуть гостей з різних країн.

Багато літераторів і просто глядачів з’їдуться на ювілейний, десятий, міжнародний поетичний фестиваль " Meridian Czernowitz " . Про це йдеться на сайті фестивалю.Організатори лише починають знайомити із зірковими гостями. Наразі відомо, що до столиці Буковини приїдуть такі відомі письменники, як Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Тарас Прохасько.

На фестивалі презентуватимуть нові книжки, будуть вистави та різноманітні дискусії.

- Усі матимуть нагоду відвідати презентації нових книжок, — розповіла " МБ " Лілія Шутяк, прес-секретарка Міжнародного поетичного фестивалю " Meridian Czernowitz " . – Це будуть презентації книг — Володимира Рафєєнка, Катерини Калитко, Артема Чеха, Тараса Прохаська, Андрія Любки та ін. Окрім того, серед учасників фестивалю будуть автори з Німеччини, Австрії, Швейцарії та Ізраїлю.

Як повідомляють організатори, у програмі фестивалю — вистави " Альберт, або Найвища форма страти " за однойменним твором Юрія Андруховича та " Мій білий старий качур " за новою книжкою поезій Христі Венгринюк Народного драматичного театру ім. Г.В. Агеєва (режисер — Іван Данілін).

Відбудеться також прем’єра нового альбому " Мадонна " гурту " Жадан і Собаки " . А ще буде концерт камерної музики " Химерні паралелі " (композитор — Золтан Алмаші).

Звичайно, будуть і дискусії про Пауля Целана та фестиваль Meridian Czernowitz. Адже 10 років на культурній мапі Європи — це вже немале досягнення.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/chernovtsy_news/179456-sergiy-zhadan-pryveze-na-meridian-czernowitz-svoyu-madonnu.html”