У США планують відкрити перший в історії космічний готель


Комерційна американська організація The Gateway Foundations розповіла про свої плани відкрити перший в історії космічний готель, який буде знаходитися на орбіті Землі, передає ABC News.

Згідно з інформацією на сайт компанії, що обертається космічна станція буде створювати штучну гравітацію різної швидкості. Запуск готелю планується до 2025 року. У свою чергу, розробники очікують близько 100 відвідувачів щомісяця.

За словами старшого архітектора космічної станції Von Braun Тіма Алаторра, на борту комічного готелю буде безліч розважальних заходів, включаючи баскетбол, батути і скелелазіння з низькою гравітацією. Крім того, на станції будуть доступні ресторани, бари, майданчика, де будуть влаштовувати концерти, покази фільмів і семінари.

"Хоча спочатку космічні подорожі зможуть дозволити собі лише заможні люди, кінцева мета — зробити цей досвід доступним для всіх", — сказав Алаторр.

Варто відзначити, що The Gateway Foundation — не єдина компанія, що прагне розширити можливості для космічних подорожей. У червні НАСА оголосило, що сподівається відкрити Міжнародну космічну станцію для приватних космонавтів до 2020 року.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/u-ssha-planuyut-vidkriti-pershiy-v-istoriyi-kosmichniy-gotel-323720_.html”