У мережі іронічним фото показали особливість "формули Штайнмайєра"

Журналіст Костянтин Андріюк одним знімком показав, в чому полягає справжня суть "формули Штайнмайєра", під якою мається на увазі закон про особливий статус Донбасу.

Об этом сообщает http://diablo3info.org


Його він опублікував в Facebook.


"Все, що ви хотіли знати про формулу Штайнмайєра, але боялися запитати", — йдеться у підпису.На ньому можна побачити символи, які зовні нагадують інтегральну математичну формулу, де простежується наявність букв, схожих з прізвищами відомих політичних лідерів Росії і України.


"А де в ній Макрон?" "Шедевр", "Геніально", — коментують фото в мережі.


Нагадаємо, що свого часу міністр закордонних справ Німеччини Штайнмайєр запропонував свою "формулу" врегулювання конфлікту на Донбасі. Відповідно до неї спочатку Україна повинна була ввести в дію закон про вибори на Донбасі і тільки потім сторони відводять війська. Наступний крок — проведення виборів, і після визнання їх з боку ОБСЄ, Україна повинна була надати Донбасу особливий статус. Далі, згідно з "формулою", реалізується пункт про повне виведення НВФ і повернення контролю над державним кордоном України.


Як повідомляв "Апостроф", раніше спливли важливі деталі переговорів по Донбасу в Мінську, що стосуються виконання умов "формули Штайнмайєра".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-09-22/v-seti-odnim-foto-pokazali-nastoyaschuyu-sut-formulyi-shtaynmayera/175280”

Новости