В ГБР розповіли про допитах моряків у справі про Керченській інцидент

ДБР має намір допитати всіх моряків в рамках розслідування кримінального виробництва, яке стосується можливого вчинення кримінального правопорушення посадовими особами під час переходу кораблів ВМС через Керченську протоку в листопаді 2018 року.

Об этом сообщает http://pilotekh.com

Про це на брифінгу в середу заявив директор Бюро Роман Труба.

“Я запевняю, що ми не досліджуємо дії моряків, ми досліджуємо дії щодо управління морськими суднами в Керченській протоці”, – сказав Труба на брифінгу в середу в Києві. За його словами, в даний час проводяться експертизи. “За результатами експертиз ми дуже швидко дамо остаточний відповідь, чи були дії керівництва держави в рамках закону”, – додав директор ДБР. Що стосується допитів моряків, то, за словами Труби, вони проводяться для встановлення реальної картини тієї ситуації, яка тоді відбувалася – “хто давав вказівки, якого характеру надходили вказівки”.

“Для цього ми повинні допитати людей. Це слідчі дії, які є в кожному кримінальному провадженні. Без них встановити реальну і об’єктивну картину неможливо”, – сказав він. При цьому директор ДБР повідомив: “Не всі моряки допитані. Ми допитали лише кількох, і їх допити проводилися тільки після дозволу медичних працівників. Ми розуміємо стан кожного моряка, тому значну частину допитів моряків ми відклали на більш пізній період”.

За його словами, частина моряків поїхали до родичів. “Ми будемо намагатися отримати свідчення у всіх без винятку моряків”, – підкреслив Труба.Джерело статті: “http://povin.com.ua/237813-09-10.html”