Суд відновив Богдана в списках БПП

Суд відновив Богдана в списках БПП

Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним рішення Центральної виборчої комісії, яка у 2016 році виключила нинішнього главу Офісу президента Андрія Богдана зі списку партії Блок Петра Порошенка.

Це випливає з відповідного рішення суду, передає "Дзеркало тижня".

Об этом сообщает http://infowebhub.net

Повідомляється, що на виборах до Верховної ради у 2014 році Андрій Богдан балотувався за партійними списками БПП під номером 74. Тоді в Раду пройшли 64 людини за списками БПП.

В березні 2016 року був прийнятий закон, що дозволяє лідерам партій виключати кандидатів у депутати з виборчих списків вже після виборів. Через місяць в БПП виключили Богдана зі списку як людину, яка не бере участь у партійній діяльності. ЦВК прийняла відповідну постанову.

Конституційний суд скасував відповідний закон, і Богдан зажадав від ЦВК відновити його в партійному списку. Комісія відмовила у задоволенні вимог Богдана, пославшись на відсутність необхідного механізму.

Андрій Богдан подав в Окружний адмінсуд заяву у 2018 році. 7 жовтня 2019 року суд постановив визнати незаконним і скасувати постанову ЦВК, а також визнати протиправною бездіяльність комісії в частині відновлення його в списку БПП.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2797981-sud-vidnoviv-bogdana-v-spiskah-bpp.html”