Учасники акції у Дніпрі висунули ультиматум щодо «формули Штайнмаєра»У Дніпрі перед будівлею Дніпропетровської облдержадміністрації кілька сотень людей зібралися, щоб долучитися до всеукраїнської акції «Ні капітуляції».

Об этом сообщает http://businessinblogs.com


На акції прозвучав ультиматум Президенту стосовно відведення військ з української території та дій щодо Донбасу і Криму, повідомляє кореспондент Укрінформу.


«Перше — зупинити будь-які розмови і дії щодо відведення військ з української території. Друге — зупинити будь-які розмови і дії, пов’язані з відновленням зв’язків з Донбасом та Кримом, поновленням «торгівлі на крові». Третє — не проводити ніяких дій по Донбасу без урахування звільнення Криму. Все це в чіткому і зрозумілому вигляді ми формулюємо, як ультиматум. Даємо Президенту місяць, щоб прийняти для себе принципове рішення», — заявили учасники акції.


Читайте також: «Ні капітуляції»: на Майдані вимагають відставки Богдана


Як повідомляв Укрінформ, у Харкові у понеділок, 14 жовтня, відбулася хода «Ні капітуляції», яка завершилася масштабним мітингом біля пам’ятника Тарасу Шевченку на вулиці Сумській.


Водночас у Києві на Майдані Незалежності кілька тисяч людей зібралися на акцію «Ні капітуляції». Раніше ветерани пройшлися ходою по бульвару Шевченка, Хрещатику до Майдану Незалежності.


Президент Володимир Зеленський 1 жовтня заявив, що Україна узгодила текст «формули Штайнмаєра» та домовилася про розведення сил біля Золотого й Петрівського на Донбасі.


За словами Президента, формула передбачає ухвалення в Україні тимчасового закону про особливий статус Донбасу, який стане постійним за умови, якщо ОБСЄ визнає місцеві вибори на цих територіях демократичними.


Як заявив Зеленський, у новому законі не буде перетнуто жодної «червоної лінії» й «не буде ніколи ніякої капітуляції».


Водночас низка українських партій, активісти та громадські діячі виступили з різкою критикою можливості підписання «формули Штайнмаєра». Вони вважають, що спочатку має бути виконана безпекова частина Мінських угод. Тобто, виведення військ і контроль над кордоном мають передувати виборам і обговоренню статусу Донбасу.


Масові акції проти «формули Штайнмаєра» відбулися у Києві та в регіонах 1 і 6 жовтня.
Джерело статті: “https://dnepr.web2ua.com/uchasniki-akciji-u-dnipri-visunuli-ultimatum-wodo-formuli-shtajnmaera-2606/”