В операційній системі Linux виявили критичну помилку, вразливу для хакерських атакКоманда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації попереджають про помилку, виявлену в операційній системі Linux, яка дозволяє хакерам повністю компрометувати заражені машини.

Про це повідомляє 1NEWS.

Об этом сообщает http://mamkoved.top со ссылкой на портал Грамотей

Критична помилка Linux, яку було розкрито експертами з питань безпеки, пов’язана з недоліком в драйвері rtlwifi (Realtek WiFi). Драйвер вразливий до атаки переповнення буфера.

Недолік полягає в тому, що драйвер не перевіряє певні пакети на сумісність, що можна використати для запуску різних атак. Зловмисник може надсилати шкідливі пакети з будь-якого місця в радіодіапазоні цільового пристрою, вразливість викликає переповнення буфера, що потенційно може призвести до збою системи або отримання зловмисником доступу до віддаленого виконання коду. Зловмиснику не потрібна автентифікація, щоб використовувати недолік.

Джерело: CERT-UAДжерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/v-operatsijnij-systemi-linux-vyyavyly-krytychnu-pomylku-vrazlyvu-dlya-hakerskyh-atak.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]