Курс долара готові вести на новий мінімум

Новий тиждень на міжбанку почалася спокійно і навіть мляво. На фініші торгів безготівковий курс долара опустили тільки на 1 копійку — до 24,4850-24,50 грн/$. Ціна готівкової валюти на продажу людям залишилася на п’ятничному рівні — 24,60-24,70 грн/$. А курс викупу опустився на 5 копійок, і закріпився в рамках 24,35-24,40 грн/$.

Об этом сообщает http://pravda.rv.ua

«З-за сьогоднішнього вихідний в США (де відзначають День ветеранів) активність на міжбанку була зовсім невеликий. Угоди здійснювалися на умовах tom (з постачанням на наступний день), або через євро», — пояснив настрою начальник управління дилінгових операцій Райффайзен банку Аваль Юрій Гріненко.

Таку ж оцінку дав і директор казначейства Банку Кредит Дніпро Олег Курінний, який зазначив, що ситуацію не змогло змінити навіть заплановане на завтра розміщення Мінфіном нової партії держоблігацій: більша частина — це трирічні ОВДП і дворічні валютні папери.

Експортери і покупці облігацій, розуміли, що долар сьогодні не буде кому купувати (з-за непрацюючих американських банків, його не можна відправити), тому не поспішали його викидати на ринок. Обсяг торгів вийшов просто мізерний — $60 млн (майже в 7 разів менше рівня минулого середовища). Щоправда, Нацбанк зміг трохи поповнити золотовалютні резерви навіть на малоліквідному ринку: придбав до $10 млн. за 24,50 грн/$.

Втім, валютне затишшя триватиме зовсім недовго. Вже завтра на рахунку наших експортерів знову почне надходити валютна виручка, а іноземці стануть заводити долар під купівлю державних облігацій.

«Думаю, що найбільший попит на трирічні ОВДП, і в першу чергу з боку іноземних покупців. Вони знову стануть головними дійовими особами міжбанку на два дні. І якщо Нацбанк не буде активно опускати курс долара на викуп у свої резерви, то котирування стануть рухатися до позначки 24,40 грн/$», — спрогнозував «Країні» фінансовий аналітик Василь Невмержицький.Джерело статті: “http://povin.com.ua/248817-11-11.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]