Влада Ізраїлю екстрадували у США хакера з РФ

Влада Ізраїлю екстрадували у США росіянина Олексія Буркова, підозрюваного в шахрайстві із кредитними картками, повідомляє одне з пропагандистських ЗМІ з посиланням на адвоката росіянина Михайла Іроні.

Об этом сообщает http://mafiacrips.com


Процес видачі проходив у ніч на вівторок. 10 листопада Верховний суд Ізраїлю відхилив апеляцію Буркова на рішення Міністерства юстиції про його видачу США.


"Так, це правда, екстрадиція Буркова відбувається прямо зараз", — сказав Іроні у відповідь на відповідне питання.


Програміста Олексія Буркова затримали в грудні 2015 року в аеропорту Тель-Авіва за запитом США. Американська влада підозрює його в причетності до розкрадань з банківських карт. Буркова вважають творцем сайту для продажу вкрадених даних та форуму для спілкування хакерів.


Як відомо, влада РФ пропонували обміняти Буркова на ізраїльтянку Нааму Іссахар, засуджену на початку жовтня в Росії до семи з половиною років колонії за зберігання і контрабанду наркотиків. При огляді в московському аеропорту в її багажі виявили близько 10 грамів гашишу. Іссахар визнала факт зберігання наркотиків, але категорично заперечувала звинувачення в контрабанді, за яку її засудили.


Нагадаємо, 25 жовтня, в США з в’язниці випустили російського агента Марію Бутіну, яка проникла в політичні кола для лобіювання інтересів Росії. Сьогодні, 25 жовтня, Бутини повинна бути звільнена із в’язниці у Флориді і депортована в РФ.


У цьому році її засудили до 18 місяців тюремного ув’язнення, але врахували термін, який Бутини вже відсиділа.


Так, Бутини визнала, що є російським агентом, вона намагалася проникнути в Національну стрілецьку асоціацію США (NRA), щоб чинити вплив у політичній сфері. Російський агент буде звільнений з в’язниці суворого режиму в Таллахассі і доставлений в імміграційний центр в Майамі для подальшої депортації.


За даними ФБР, у 2015 році Бутини направила лобісту-республіканцеві Підлозі Еріксону, з яким росіянка зустрічалася і жила, проектну пропозицію під назвою "дипломатія". Бутини збиралася використовувати зв’язку NRA для впливу на зовнішню політику Республіканської партії і їх позицію по відношенню до Росії.


Бутини сказала, що вона діяла "під керівництвом" російського чиновника, якого CNN ідентифікував як Олександра Торшина.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/vlada-izrayilyu-ekstraduvali-u-ssha-hakera-z-rf-329329_.html”