Перший український трансгендер народив доньку


Нетрадиційні меншини вже давно привчили суспільство до себе і потихеньку освоюють нові рубежі. Стали створюватися офіційні сім’ї геїв і лесбіянок, потім їм захотілося стати батьками. На допомогу їм прийшли сурогатні матері або усиновлення. Паралельно з цим, представники меншин стали міняти свою стать, вдаючись до гормональної терапії і хірургічного втручання.

Об этом сообщает http://allbiznes.net

Фрідріх Чернишов (народився в Україні, нині проживає в Латвії), пішов ще далі. Колись він був дівчиною зі звичайної, робітничої родини. До 19-ти років дівчина чітко усвідомила, що повинна була народитися чоловіком. Власне жіноче тіло її дратувало і життя ставало все болісніше.

Після закінчення школи дівчина вступила до медичного інституту України. Вже будучи студенткою, вона почала вивчати відповідну літературу, багато почерпнула з інтернету. В Україні операції зі зміни статі не користуються популярністю, тому дівчина самостійно почала гормональну терапію.

Уже через рік знайомі перестали її дізнаватися. Тіло більше не було схоже на тендітну дівочу, а прийняло чоловічі ознаки. З’явився значний волосяний покрив, виділився кадик, голос став низьким.

Батьки не могли зрозуміти, що відбувається з їх дочкою, поки вона сама їм не зізналася. Зрозуміло, це повалило їх в шок, мама до сих пір не може прийняти підлогу дочки і говорить про неї як про "дитину," віддаючи перевагу цьому нейтральне слово.

В інституті ситуація була більш лояльною і спокійніше. Фрідріх перетворився на чоловіка-трансгендерів, але наполовину. Тіло його поступово набуло чоловічі обриси, але нижче пояса він все ще залишався жінкою. Єдиним хірургічним втручанням було видалення молочних залоз.

У новому обличчі Фрідріх вирішив влаштувати особисте життя і познайомився в соцмережі з поетом Дмитром Кузьміним.

Бурхливий роман знайшов своє логічне завершення в офіційному шлюбі, а через деякий час подружжя задумалися про дитину, адже у них була можливість стати батьками свого кровного дитини.

Для цього Фрідріху довелося призупинити прийом гормональних препаратів і тіло стало повертатися до колишніх жіночим формам, що дуже його засмучувало.

Вагітність незвичайного пацієнта проходила під пильним контролем українських лікарів і через потрібний час, народилася дівчинка Єва-Елеонора. Через кілька місяців Фрідріх продовжив прийом гормональних таблеток і знову придбав чоловічу зовнішність.

В даний час сім’я проживає в Латвії, дівчинка росте з двома папами, але без мами, хоча чоловіки не бачать в цьому великої проблеми.


Джерело статті: “https://bdzhola.com/news/pershij-ukrajinskij-transgender-narodiv-donku”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]