Туристи зможуть відвідувати "білоруські Мальдіви": як виглядає "райський куточок"

У Білорусі відкрили для відвідування без візи іноземним туристам Красносельські кар’єри у Волковиському районі, які також називають "білоруськими Мальдивами".

Об этом сообщает http://bestportal.org

Указ президента Олександра Лукашенка набув чинності 10 листопада. Як повідомляє газета "Наш час", в документі йдеться, що безвізова зона на Гродненщині значно розшириться, до неї також додатково увійде територія Берестовіцького, Вороновського, Лідського, Щучинського.

"Білоруські Мальдіви"

"Білоруські Мальдіви"

hawat.by

"Керівництво ВАТ "Красносельскстройматеріали", якому належить цей виробничий об’єкт, вже підтвердило готовність допускати екскурсантів до упорядкованих місць для проведення фотосесій на тлі крейдяних кар’єрів. Але це не торкнеться тих, хто захоче відвідати кар’єри в стихійному порядку", – розповіла заступник голови Волковиського райвиконкому Тетяна Андрушкевич.

Красносільські кар’єри

Красносільські кар’єри

Новини
На популярному курорті введуть заборону для товстих туристів

Тим часом, видання Tut.by нагадало, що крейдяні кар’єри під Волковиськом закриті для відвідування, так як купатися там небезпечно через глибину, яка подекуди сягає 25 метрів.

кар’єри — "Білоруські Мальдіви"

кар’єри — "Білоруські Мальдіви"

hawat.by

"Білоруські Мальдіви" офіційно вважаються технічними водоймами. Шляхи під’їзду до кар’єрів перекопали, на під’їздах організували чергування. З якістю води справи теж йдуть не дуже добре: вода за мікробіологічними показниками не відповідала вимогам Державних санітарних правил і норм. Кількість окремих бактерій перевищувала норму майже в сто разів", – йдеться у повідомленні.

Туристів пустять на "білоруські Мальдіви"

Туристів пустять на "білоруські Мальдіви"

hawat.by

"Білоруські Мальдіви"

"Білоруські Мальдіви"

Фото: Олексій Шота

Як повідомляв OBOZREVATEL, в квітні в Білорусі відкрили два туристичні маршрути в зоні відчуження, встановленої після аварії на Чорнобильській АЕС в 1986 році.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!



Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/travel/news/turisti-zmozhut-vidviduvati-biloruski-maldivi-yak-viglyadae-rajskij-kutochok.htm”