У Вінниці тестують електронне табло з онлайн графіком руху транспорту. Фото

У Вінниці на тролейбусній зупинці тестують електронне табло, на якому відображається графік руху громадського транспорту в онлайн. Підрядник налаштовує розмір шрифту та фонову графіку. Загалом по місту встановлять 50 електронних табло. Спочатку ними облаштують трамвайні зупинки.

Об этом сообщает http://mlm-master.org

«Сьогодні поводимо тестування табло. Зараз будемо встановлювати тестові малюнки. Збільшувати, зменшувати шрифт і вимірювати, щоб напис було видно на відстані 25 метрів. Також тестуємо передачі каналу зв’язку онлайні. Тому що трамваї, тролейбуси і маршрутні таксі мають подавати онлайн інформацію про свій час прибуття на зупинку», — розповіла журналісту Вiнниця.info керівник КП «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна.

Після завершення тестування табло на зупинці Театральній, перейдуть до інших зупинок.

«В нас в планах 50 зупинок. Це перша пілотна зупинка. Поки що не маємо зауважень до підрядника. Тут табло працюватиме десь за 2 – 3 тижні, тоді буде актуальний графік руху», — додала К. Бабіна.

На табло буде висвітлюватись інформація про прибуття всіх видів громадського транспорту в режимі реального часу — трамваїв, тролейбусів, автобусів і маршрутних таксі.

«Інформація на табло буде підключена до тролейбусів до Нового року. Далі буде інформація по маршрутних таксі. Зараз вже 77% маршруток їздять з відповідним обладнанням», — уточнила керівник КП «Вінницякартсервіс».


Як повідомляла Вiнниця.info, перше електронне табло у Вінниці встановили у вересні, на відремонтованій зупинці громадського транспорту «Театр Садовського».


Джерело статті: “http://www.vinnitsa.info/news/u-vinnytsi-testuyut-elektronne-tablo-z-on-layn-hrafikom-rukhu-transportu-foto.html”