Як розпізнати залежність від солодкого: розкрито секрет

Не завжди є правдою переконання, що схуднути заважає залежність від солодкого.

Об этом сообщает http://mvzmv.comПро це розповіла дієтологиня Вікторія Кляуз, уточнивши, як можна розпізнати, чи справді організм прагне солодощів, як наркотику, чи причина застою у вазі криється в іншому, передає .


“Річ не в солодкому, а в тому, яку їжу, окрім смакоти, ви споживаєте протягом дня. Вирішили ви худнути, прочитали соцмережі, подивилися результати – виявляється, на ПХ (правильне харчування) реально схуднути на 4-10 кг на тиждень! У своєму меню залишили гречку, салат, рибу й курку та почали чекати заповітного мінусу. Через тиждень такого раціону, їжа вже не тільки сниться, але починає “розмовляти” з вами. В підсумку нерви не витримують і зриваємося на солодощі”, – навела вона приклад.


За словами Кляуз, причина полягає не в залежності від солодкого, а в банальному голодуванні. Ба більше, -10 кг теж можуть не настати в обіцяні терміни, оскільки всі худнуть різними темпами.


“Щоб зрозуміти, чи є у вас залежність – варто налагодити харчування. Важливо наїдатися основною стравою так, щоб не хотілося їсти щодві години”, – додала експертка.

Якщо все одно без солодощів немає почуття ситості, це може бути просто моментом звички.

“Я не заперечую наявність психологічної залежності від їжі, але в багатьох ситуаціях проблема не в любові до солодкого, а у відсутності нормального харчування. Як тільки ви усвідомлюєте причини, починаєте працювати над виправленням – ви перестаєте боятися солодкого або залежати від нього”, – підкреслила Кляуз.

Джерело: Вікторія Кляуз вДжерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/yak-rozpiznaty-zalezhnist-vid-solodkogo-rozkryto-sekret.html”