Автоперекупників планують обкласти шаленими податками: деталі


Верховна Рада України 6 грудня прийняла у першому читанні законопроект номер 1210 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві”. Згідно з проектом, планується підвищити кілька акцизів та збільшити штрафи за їх несплату. Окрім того, нардепи внесли в законопроект також норму, яка стосується автомобілістів.

Об этом сообщает http://absinfotec.com

Зокрема, податки мають збільшитись для тих, хто продає більш, ніж один легковий автомобіль (мотоцикл, мопед чи інший транспортний засіб) на рік.

Згідно чинного законодавства, продаж одного транспортного засобу в календарному році не оподатковується, а за продаж другого та наступних в цьому році треба платити по 5% від вартості авто. В законопроекті № 1210 пропонується залишити продаж першого авто без податків, другого, як і раніше, обкладати 5% від вартості авто, а третього і наступних – 18%. Таким чином, влада намагається отримати податки з тих, хто заробляє на перепродажу автомобілів.

Однак на практиці “перекупники”, проти яких запроваджується підвищення податків, уникають навіть сплати 5-відсоткового податку, тому 18-відсотковий точно платити не будуть. Для цього вони оформляють автомобілі для перепродажу на родичів чи знайомих за невелику винагороду. А при сплаті 18% чи навіть 5% податку їх бізнес буде збитковим, адже таких прибутків з одного авто вони не мають.

Таким чином, новий податок, якщо законопроект буде проголосований у другому читанні та стане законом, не дасть запланованих надходжень в бюджет, як на це сподівався автор закону – нардеп від “Слуги Народу” Данило Гетманцев.


Джерело статті: “http://uamotors.com.ua/news/26668”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]