Літаки ВПС України вперше за 20 років здійснили дозаправку в повітрі

У Хмельницькій області екіпажі літаків Су-24М, Су-24МР та Л-39 зі складу 7-ї бригади тактичної авіації ім.Петра Франка Повітряних сил ЗСУ виконали вильоти вдень і вночі, з метою відновлення і підтримання навичок пілотування в зоні і за маршрутами, а також вперше за 20 років здійснили дозаправку в повітрі, повідомляє Генштаб ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба Генштабу в «Фейсбуці».

Об этом сообщает http://stolitsa-club.com

«Родзинкою польотів стали вильоти з контрольним випробуванням уніфікованого підвісної заправки агрегату — УПАЗ, який пройшов ремонт і модернізацію на Миколаївському авіаремонтному підприємстві «НАРП». Виконували ці польоти кращі екіпажі «сушок». Адже подібні польоти з дозаправкою в повітрі не проводили більше 20 років», — йдеться в повідомленні.

Літак-заправник Су-24М, пілотований фахівцями Державного науково-дослідного інституту ВСОВТ полковником Сергієм Чижем і підполковником Віталієм Шуляком успішно здійснив контакт з «сушкою», пілотованої військовими льотчиками, які мають досвід дозаправки в повітрі літаків цього типу — заступником командувача Повітряних сил ЗС України генерал-лейтенантом Аркадієм Вашутиным і начальником авіації повітряного командування «Захід» полковником Сергієм Близнюком.

«Надалі польоти таких екіпажів з практичним виконанням дозаправки в повітрі будуть проходити планово. Інші льотні команди бригади теж притягнуть до виконання цього важливого елемента бойової виучки, що дозволяє вирішувати завдання зі збільшеним радіусом дії літаків Су-24М і Су-24МР», — говориться всообщении.

Зазначається, що на базі бригади тактичної авіації в Хмельницькій області тривають дослідні випробування відремонтованих на ДП «Миколаївський авіаційний ремонтний завод «НАРП» уніфікованих підвісних агрегатів заправки «УПАЗ», а дозаправка у повітрі є важливим елементом бойової підготовки авіації, який дозволяє розв’язувати задачі для забезпечення необхідного радіуса застосування літаків тактичної авіації, зокрема Су-24М (МГ).

“Варто додати, що в рамках навчань “Чисте небо – 2018″ пілоти НАТО спільно з українськими військовими льотчиками вже відпрацьовували дозаправку в повітрі на літаках F-15C в українському небі”, — відзначають в Генштабі ЗСУ.Джерело статті: “http://povin.com.ua/257798-08-12.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]