Гуцульська овеча бриндзя стала першим українським продуктом, що має географічне зазначення

Про це йдеться на інформаційно-аналітичному порталі агропромислового комплексу України.

Об этом сообщает http://iposs.net

«Гуцульська овеча бриндзя» — це перше українське географічне зазначення, що відповідає всім європейським вимогам до реєстрації і має право на визнання в ЄС. Заявку на реєстрацію географічного зазначення було подано громадською спілкою «Асоціація виробників традиційних карпатських високогірних сирів» до Мінекономіки 19 грудня 2018 року», — йдеться у повідомленні.

Географічне зазначення — це назва продукту, який виробляється на конкретній території. Такими зазначеннями є, наприклад, коньяк, шампанське, сир фета тощо. В Україні, окрім бриндзі, такими зазначеннями можуть стати мелітопольські черешні.

Раніше Верховна Рада ухвалила закон, який дозволяє запроваджувати в Україні власні географічні зазначення. Президент Зеленський підписав його 9 жовтня 2019 року.

Зазначимо, що «гуцульська овеча бриндзя» — це сир, що виготовляється з овечого молока на полонинах Карпат в регіоні Івано-Франківської, Закарпатської та частково Чернівецької областей. Традиції виготовлення продукту беруть свій початок ще з 15 століття.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/guculska-ovecha-brindzya-stala-pershim-ukrayinskim-produktom-sho-maye-geografichne-zaznachennya”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]