Хлопець із Слобідки став переможцем Кубка України

Сімнадцятирічний Олександр Коломієць із Слобідки став переможцем ХІХ Кубка України з армспорту серед юнаків.

На змаганнях, які відбувалися в Одесі, Олександр виступав за збірну Вінницької області у ваговій категорії понад 70кг.

Олександр Коломієць (у верхньому ряду ліворуч)Олександр Коломієць (у верхньому ряду ліворуч) ФБ

Олександр на Кубку України здобув дві медалі. У змаганнях на ліву руку він посів друге місце, а от у змаганні на праву руку здолати силача з Калинівщини не зміг ніхто. Олександр у вирішальному поєдинку переміг представника Харківщини і став переможцем змагань.

Олександр здобув дві медаліОлександр здобув дві медалі ФБ

Олександр навчався у Слобідській школі, а зараз він студент 3-го курсу Вінницького транспортного коледжу.

Одним з перших з перемогою на Кубку України свого колишнього учня привітав вчитель фізкультури Слобідської школи Микола Федчишин. Вчитель зауважує, що Олександр, навчаючись у школі був гарним спортсменом, вправним у підтягуванні на перекладині, інших силових видах. А тренування, вдосконалення і розвиток привели його до перемоги у Кубку України.