У Росії осоромилися з фото в честь святкування Дня Перемоги

У Росії запустили офіційний сайт святкування 75-річчя Перемоги та в перший же день осоромилися з фото на одній зі сторінок.

Об этом сообщает http://a-boom.net


Про це повідомляє російський блогер Рустем Адагамов в Facebook.


"Автори офіційного сайту святкування 75-річчя Перемоги, який сьогодні почав роботу, впали лицем в гній прямо відразу, приліпивши на сторінку про оборону Москви фоточку з німцями на танках. Тільки потім, після дружньої критики в соціальних мережах, замінили картинку на більш відповідну по сенсу", — звернув увагу Адагамов."Фрейд не спить!", "А німці відзначатимуть 71 річницю поразки фашизму і початку нового, демократичного, ситого, благовлаштованого, щасливого життя ... кожному своє ...", "Ну, так останні опитування показують, що німці воювали в союзі з росіянами проти американців і англійців. Все нормально","Щороку такі ляпи — на 9.05, на 23.02 ... в інеті якось публікували підбірку листівок /картинок з німецькими тиграми і мессершмітами, що рвуться в бій за батьківщину", — пишуть в коментарях.
Раніше "Апостроф" повідомляв, що в Росії осоромилися з відео страти сирійця найманцями ПВК "Вагнера". З’ясувалося, що скандальний запис зі стратою людини виявилася фотошопом.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2019-12-13/v-rossii-okonfuzilis-s-foto-v-chest-prazdnovaniya-dnya-pobedyi/182991”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]