Натякають на приєднання: Лукашенко розкрив нову тактику Путіна

У керівництві Росії натякають на новий варіант створення "союзної держави": там хочуть приєднати Білорусь в обмін на єдині ціни на енергоносії.

Об этом сообщает Роспрес

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко в п’ятницю, 14 лютого передає БЕЛТА. При цьому він переконаний, що "ні білоруський, ні російський народи ніколи не захочуть піти цим шляхом".

Новини
Путін проти Лукашенка: як Росія шантажує Білорусь

Звідки виникла ідея створення Союзної держави

Договір про створення Союзної держави був підписаний експрезидентом Росії Борисом Єльциним і президентом Білорусі Олександром Лукашенком у грудні 1999 року в Москві. Згідно з цією угодою, Росія і Білорусь створюють "наддержавні структури з поетапно організовуваним єдиним політичним, економічним, військовим, митним, валютним, юридичним, гуманітарним і культурним простором".

Через 20 років такого тісного спільного розвитку привело до того, що в кінці 2018 року в Росії всерйоз заговорили про об’єднання двох держав у Союзну.

Новини
Росія поглинає Білорусь: названо дату, коли підпишуть договір

У вересні 2019 року прем’єр-міністри обох країн затвердили програму інтеграції двох країн. Було затверджено перелік дорожніх карт, яких у сумі виявилося 31, однак їх зміст не розкривається.

Уже в листопаді уряди Білорусі і Росії узгодили 16 дорожніх карт із 31, розроблених у рамках економічної інтеграції двох країн. До 20-річчя підписання угоди про "Союзну державу", сторони планували узгодити всі дорожні карти, однак після останньої зустрічі 20 грудня в Санкт-Петербурзі залишилося ще 3 блоки невирішених питань.

Союзна держава

Союзна держава

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Білорусь почала закупівлі норвезької нафти Johan Sverdrup, яка є основним конкурентом російської Urals на ринку Європи через максимальну схожість характеристик.


  • Журналіст Віталій Портников вважає, що зустріч президента Білорусі Олександра Лукашенка і президента Росії Володимира Путіна підтвердила, що Москва буде надавати подальше тиск на Мінськ.


  • У Білорусі заявили, що в 2019 році втратили близько $ 330 млн через "податкового маневру" Росії. Він звільнив російських продавців нафти від частини мит.


Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Союзна держава" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/natyakayut-na-priednannya-lukashenko-rozkriv-novu-taktiku-putina-iz-soyuznoyu-derzhavoyu.htm”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]