На базі ХАЕС зібралися фахівці з контролю металу з усіх АЕС України

На базі ХАЕС зібралися фахівці з контрол…

Про це інформує пресслужба ХАЕС, передає Depo.Хмельницький.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Як зазначено, такі зустрічі проводяться щопівроку. Цього разу фахівці-контролери усіх АЕС України а також відокремлених підрозділів "Атомремонтсервіс" та "Атоменергомаш" ДП "НАЕК "Енергоатом" зібралися на майданчику Хмельницької АЕС для обговорення та вирішення низки питань щодо ведення нормативної та виробничої документації, атестації та сертифікації персоналу, оновлення парку приладів та обладнання, впровадження технології Holtec в частині виконання неруйнівного контролю щільності контейнерів з відпрацьованим ядерним паливом, встановлення єдиного підходу для оформлення результатів експлуатаційного контролю.

За словами начальника відділу контролю металів (ВКМ) Хмельницької АЕС Дмитра Шматька, контроль стану основного, наплавленого металу, а також зварних з’єднань на АЕС відбувається з метою підвищення надійності та безпечної експлуатації тепломеханічного обладнання і трубопроводів АЕС. Це запобігає ушкодженням, які можуть бути викликані як дефектами виготовлення, так і експлуатаційними факторами. Цілями контролю металу обладнання та трубопроводів в процесі експлуатації є виявлення і фіксація дефектів металу, зміни фізико-механічних властивостей, структури та оцінка стану металу.

Кінцевою метою роботи Ради є обговорення нагальних проблем в галузі та пошук шляхів оперативного їх вирішення. По завершенні засідання Ради всі напрацювання будуть занесені до протоколу для подальшого їх впровадження з метою підвищення безпеки та надійної експлуатації АЕС.

У ХАЕС кажуть – спеціалісти з контролю стану металу постійно удосконалюють свій кваліфікаційний рівень, що в свою чергу забезпечує якість контролю обладнання і трубопроводів АЕС.

Нагадаймо, ротор турбогенератора блоку №1 ХАЕС збиратимуть спеціалісти з Польщі.Джерело статті: “https://khm.depo.ua/ukr/khm/na-bazi-khaes-zibralisya-fakhivtsi-z-kontrolyu-metalu-z-usikh-aes-ukraini-202002271121726”

Теги