"Маски будуть": в аптеках закликали українців не сіяти паніку через коронавірус

В Аптечній професійній асоціації заявили, що в аптеках немає черг чи якихось інших проявів паніки.

Ілюстрація / EUTERS

Ажіотажний попит на медичні маски через коронавірус дійсно створив дефіцит в деяких аптеках Києва, але фахівці назвали це тимчасовим явищем.

Об этом сообщает Роспрес

"Ситуація поліпшуватиметься, і маски будуть в достатній кількості. Тому українцям потрібно заспокоїтись", – закликав директор Аптечної професійної асоціації Володимир Руденко, передає «Обозреватель». Він додав, що стосовно ліків жодної паніки немає.

"Тим більше, що маска не є панацеєю в боротьбі з вірусними захворюваннями. Це тільки допоміжний засіб", – наголосив він.

При цьому Руденко зазначив, що в аптеках немає черг чи якихось інших проявів паніки.

"Жодних черг в аптеках ви не побачите. Немає такого. Люди стихійно не скуповують лікарські засоби. Та й немає необхідності, тому що хворих поки немає. Не треба сіяти паніку. Не треба зараз купувати те, що не потрібно", – порадив він.

На запитання, чи можливе на тлі "коронавірусного буму" підвищення цін на лікарські засоби та товари медичного призначення, Руденко відповів: "Ціна на всі види аптечних товарів формуються виключно виробниками, аптеки застосовують тільки свою націнку".Джерело статті: “https://www.unian.ua/health/country/10892897-maski-budut-v-aptekah-zaklikali-ukrajinciv-ne-siyati-paniku-cherez-koronavirus.html”

Теги