Трамп може приїхати в Україну, - The Guardian

<span>Нещодавно Дональд Трамп заявив, що хоче примирення України та Росії</span> — Трамп може приїхати в Україну, — The Guardian
Нещодавно Дональд Трамп заявив, що хоче примирення України та Росії


Трамп і Джонсон перед візитом до Росії можуть відвідати Україну

Об этом сообщает Роспрес


Президент США Дональд Трамп і прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон можуть перед візитом до Росії відвідати Україну для участі в урочистостях, присвячених 75-річчю закінчення Другої світової війни. Про це пише The Guardian.


Серед варіантів, які вважаються компромісами в Вашингтоні і Лондоні, — участь лідерів у покладанні вінків в Москві. Іншим варіантом є відвідування Москви і участь в церемоніях, які відбудуться в Україні напередодні, 8 травня.


Видання пише, що «уряд в Києві наполегливо працює над тим, щоб представити українські церемонії як більш прийнятний спосіб вшанувати пам’ять про страждання Другої світової війни, без ризику схвалити російську агресію».


Однак, The Guardian уточнює, що Трамп і Джонсон ще не прийняли рішення.


Нагадаємо, американський президент заявив, що хоче примирення України та Російської Федерації. До цього він говорив, що бачить прогрес у відносинах України і РФ.


Раніше Дональд Трамп заявив, що бачить прогрес у відносинах України і Російської Федерації. Так, американський президент підкреслив, що прогрес у відносинах України і Росії є заслугою президента України Володимира Зеленського.


Читайте також:

Зеленський збирається триматися подалі від адвоката Трампа, – CNN

Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/tramp-mozhe-prijihati-v-ukrajinu-the-guardian-662168.html”

Теги