На Буковині відкрито нову туристичну локацію – Королівський водоспад


У лісфонді Банилівського лісництва ДП «Сторожинецьке ЛГ» відкрито нову туристичну локацію – «Королівський водоспад».

Об этом сообщает Руспрес

Сторожинецький лісгосп разом зі Сторожинецькою ОТГ, асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» та обласним молодіжним екологічним об’єднанням «Буквиця» взяв участь у реалізації міжнародного проекту «Карпатські водоспади – туристичні дистинації Карпатського регіону».

У рамках проекту лісівники упорядкували рекреаційний майданчик біля геологічної пам’ятки природи місцевого значення поблизу села Банилів-Підгірний – лісового водоспаду на скелях річки Думітріца, який по праву називають Королівським і який є туристичною принадою Карпатського Підгір’я. Про це пише Сторожинець.Інфо з посиланням на ДП «Сторожинецьке ЛГ».

Загалом у сторожинецьких лісах багато цікавих місць, історичних, культурних, природо-заповідних пам’яток, які приваблюють туристів.

- Для тих, хто любить відпочивати у лісі, хто подорожує лісовими стежками, на території усіх лісництв нашого лісгоспу посеред мальовничих краєвидів відкрито рекреаційні куточки, – розповідає головний лісничий ДП «Сторожинецьке ЛГ» Василь Романюк. – Ми потурбувалися про автомобільні стоянки біля відпочинкових майданчиків, поставили столи, лавиці, альтанки. Для дітей – ігрові майданчики. Є де приготувати їжу. Окремо відведено місця для безпечного розпалювання багаття, а також для збирання сміття. Зараз в наших лісництвах триває робота з відновлення рекреаційних майданчиків перед туристичним сезоном.

Сприяють розвиткові туризму в Сторожинецькому районі і лісові дороги, збудовані силами лісгоспу.

Спеціалісти Сторожинецького лісгоспу потурбувалися також про те, щоб туристи змогли легко знайти вподобані ними лісові рекреаційні майданчики і туристичні локації. Туристичні і рекреаційні об’єкти занесені в систему координат GPS-навігації.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/life/rest/na-bukovini-vidkrito-novu-turistichnu-lokaciyu-korolivskiy-vodospad-385331”

Теги