Зробити зимові свята незабутніми


Зробити зимові свята незабутніми та цікавими для таких діток вирішили депутати Подільської районної міста Києва ради фракції Блоку Юлії Тимошенко Галина Висоцька та Анатолій Гембаровський .

Перед новорічними святами депутати відвідали дітей психіатричної лікарні Павлова, що знаходиться за адресою Фрунзе 103. Медичний персонал був приємно здивований приїздом гостей, адже їх вкрай рідко хто відвідує, а тим більше з новорічними подарунками.

Святковий новорічний ранок відбувся також у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Директором цього центру являється Галина Михайлівна Висоцька .

Депутат уже довгий час співпрацює зі співацьким гуртом «Доміно», який завжди вітає дітей із святами. Цього разу гурт «Доміно» приготував дітям крім пісень, «солодкі» подарунки та м’які іграшки. На новорічному дійстві звучали новорічні колядки, хороводи, конкурси та театралізовані сценки.

Педагоги, батьки та діти були приємно вражені такою турботою. Після закінчення свята, бажаючих розходитися по домівках, майже не було. Діти ще довго милувалися красунею ялинкою, танцювали біля неї, гралися та фотографувалися.