Папа вперше з часу карантину молився разом з вірянами

Папа Римський провів недільну молитву 24 травня в присутності віруючих вперше за час карантину в Італії та у Ватикані, що був викликаний коронавірусом SARS-CoV-2.

Об этом сообщает FIB


Останнього разу понтифік благословляв католиків на площі Святого Петра 8 березня, з тих пір все спілкування з паствою проходило онлайн, передає УНН із посиланням на Vatican News.


Папа Франциск провів молитву в бібліотеці Апостольського палацу, як і під час карантинних обмежень, але потім вийшов на балкон для благословення. Віруючі вітали його оплесками. Вихід глави Католицької Церкви супроводжувався дзвоном з дзвіниці. Папа Римський нагадав про день пам’яті Католицької Церкви в Китаї і висловив солідарність з китайськими віруючими.


“Вперше після кількох місяців Святіший Отець благословляв не порожню площу”, — прокоментували у прес-службі Понтифіка.


На площу Святого Петра, яку відкрили для відвідування в минулий понеділок, було допущено близько 200 осіб, більшість були в масках і під час молитви віруючі на площі зберігали соціальне дистанціювання. Ряд карантинних обмежень в Італії були зняті 18 травня, серед них і заборона на проведення церковних Служб.Джерело статті: “https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/80333/”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]

Теги