"ГарПок" з лютого має борги перед виробниками електроенергії з ВДЕ

З початку року державне підприємство "Гарантований покупець" придбало у виробників електроенергії за "зеленим" тарифом близько 3470 МВт-год електроенергії, про це повідомила пресслужба підприємства.
Підприємство повністю розрахувалося за електроенергію січня, лютого — на 98%. За березень і квітень "Гарантований покупець" розрахувався частково.
"Причина несвоєчасного виконання зобов’язань перед ВДЕ — заборгованість перед "Гарантованим покупцем" з боку ПрАТ "НЕК "Укренерго". Компанія не здійснила жодного платежу на користь держпідприємства за послуги, надані у квітні та травні", — пояснили у пресслужбі підприємства.
Зараз загальний борг "Укренерго" складає 13,3 млрд грн, з яких: 0,4 млрд грн — за січень, 2,6 млрд грн — за лютий, 3 млрд грн — за березень, 5,9 млрд грн — за квітень, 1,4 млрд грн — за травень.
Нагадаймо, Гарантований покупець звернувся до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) за сприянням у врегулюванні ситуації із заборгованостями НЕК "Укренерго" перед держпідприємством, яка перевищила 6 млрд₴

"Гарантований покупець" є суб’єктом господарювання, що відповідно до закону "Про ринок електричної енергії" зобов’язаний купувати електричну енергію у виробників, яким встановлено "зелений" тариф, а також у виробників за аукціонною ціною для виконання спеціальних обов’язків на ринку електроенергії, а також виконувати інші функції, визначені законодавством.

Об этом сообщает Преступная РоссияДжерело статті: “http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/garpok-z-ljutogo-maje-borgi-pered-virobnikami-jelektrojenergji-z-vde-59831”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]