На Вінниччині командира військової частини та співучасників оборудки звинуватили у розкраданні 19 млн гривень

Кошти перераховувались за роботи, які компанія-підрядник не збиралась виконувати: детективи ДБР оприлюднили деталі розслідування.

Як інформує відомство на своєму офіційному сайті, слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру 6 учасникам злочинної групи, серед яких командир однієї із військових частин, що дислокується на Вінниччині, які за попередньою змовою заволоділи бюджетними коштами оборонного призначення в особливо великих розмірах.

Об этом сообщает Преступная Россия

Слідством встановлено, що командир військової частини допустив оплату за невиконані роботи з будівництва дороги. Через завищення обсягів та вартості виконаних робіт у грудні 2017 року керівник компанії, її власник та фізична особа-підприємець привласнили 3,2 млн₴
Протягом червня-липня 2019 року ці ж особи привласнили майже 16 мільйонів бюджетних коштів, отриманих в якості передплати за послуги з будівництва дорожнього покриття, які вони не збиралися виконувати.
Після цього підозрювані легалізували кошти через фізичних-осіб підприємців, діяльність яких згодом була призупинена.
Таким чином командир військової частини підозрюється у недбалому ставленні до військової служби, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України). Організатор, один з виконавців та двоє пособників підозрюються у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, вчинені організованою групою (ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 209 Кримінального кодексу України). Ще один виконавець підозрюється у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, вчинені організованою групою та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України).
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України. Оперативний супровід — Управління Служби Безпеки України у Вінницькій області.
У разі доведення вини, підозрюваному військовослужбовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років, іншим учасникам злочинної групи — позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
На Вінниччині командира військової частини та співучасників оборудки звинуватили у розкраданні 19 млн гривень На Вінниччині командира військової частини та співучасників оборудки звинуватили у розкраданні 19 млн гривень
На Вінниччині командира військової частини та співучасників оборудки звинуватили у розкраданні 19 млн гривень

Джерело статті: “http://lada.fm/2020/06/01/na-vnnichchin-komandira-vyskovoyi-chastini-ta-spvuchasnikv-oborudki-zvinuvatili-u-rozkradann-19-mln-griven.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]