Польща може спростити процедури отримання віз для українських заробітчан

Польща послаблює карантин заради сезонних робітників з України — Польща може спростити процедури отримання віз для українських заробітчан
Польща послаблює карантин заради сезонних робітників з України


Україна та Польща укладуть угоду щодо сезонних працівників

Об этом сообщает Компромат


Україна та Польща можуть укласти угоду щодо сезонних працівників, щоб «врегулювати актуальні питання перебування українських трудових мігрантів« у Польщі.


Про це повідомляє МЗС України за результатами зустрічі заступника міністра закордонних справ Василя Боднара з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща Бартошем Ціхоцьким.


«Враховуючи динаміку прикордонного руху останніх днів, Україна та Польща будуть працювати над відновленням регулярного транспортного сполучення. У цьому контексті також будуть узгоджуватися питання спрощення процедур отримання робочих віз та перетину спільного кордону громадянами», — йдеться у повідомленні.


Зазначається, що сторони розглядають можливість укладення угоди в галузі працевлаштування сезонних робітників, яка дозволить врегулювати актуальні питання перебування українських трудових мігрантів на території Польщі.


У МЗС наголосили, що після певного призупинення взаємодії, зумовленого пандемією коронавірусу, постає необхідність відновлення двосторонньої співпраці на всіх напрямах. І відправною точкою для цього є проведення засідання Українсько-польської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва, що сприятиме пожвавленню товарообігу між країнами.


Найближчим часом також буде проведено чергове засідання Спільної консультативної комісії Міністерства освіти і науки України та Міністерства національної освіти РП з питань освіти представників української національної меншини в Польщі та польської національної меншини в Україні, зазначають у зовнішньополітичному відомстві.


Як повідомлялося раніше, Польща послабила карантин для заробітчан. Тепер українським працівникам не доведеться дотримуватися двох тижнів ізоляції, перш ніж розпочати роботу.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/polshcha-mozhe-sprostiti-proceduri-otrimannya-viz-dlya-ukrajinskih-zarobitchan-684228.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]