Windows 12 – найкраща в світі операційна система, якій немає аналогів


Чим далі в майбутнє, тим більше якісне програмне забезпечення створюють компанії по всьому світу, а Microsoft не є винятком з правил. Вона в даний час щосили працює над заміною Windows 10, тобто над новою операційною системою для комп’ютерів, планшетів і ноутбуків, а вийти така повинна вже в найближчі півроку, принаймні у вигляді бета-версії. За деякими даними, називатися нова платформа буде Windows 12, а скачати і встановити її на свої електронні пристрої без будь-яких складнощів зможуть всі бажаючі, проте ліцензія, найімовірніше, буде продаватися за гроші.

Відомо, що основою нової операційної системи компанії Microsoft є ядро ​​Windows Core, що дозволило впровадити масу можливостей в дану платформу для електронних пристроїв. Так, зокрема, користувачі можуть розраховувати на цілий ряд нововведень, головним серед яких стане система оновлень. На практиці це означає, що користувачам буде достатньо просто погодитися з тим, що Windows 12 буде оновлюватися автоматично, і після цього вся ОС насправді буде завантажувати і встановлювати апдейти самостійно, а перезавантажувати кожного разу комп’ютер, планшет або ноутбук не доведеться.

Це, поза будь-якими сумнівами, порадує всіх користувачів, тому що за рахунок такої схеми спорудження оновлень вони більше не будуть витрачати дорогоцінний час кожної людини. В іншому, з Windows 12 приберуть безліч зайвих і вже застарілих функцій, зробивши ставку на абсолютно нові. У сукупності з новим інтерфейсом і, крім того, деякими іншими нововведеннями, користувачів чекає реальне поліпшення досвіду використання всієї операційної системи. Зовнішній вигляд радикально зміниться, а разом з ним і всі стандартні програми, які стануть красивіше, зручніше і функціональніша, ніж будь-коли раніше.

У новій ОС з’явиться повноцінна підтримка екранів з 4K, 8K і 16K, тобто саме під них виявляться адаптовані все інтерфейси в рамках операційної системи, що гарантує високу якість зображення в будь-яких умовах. Сама Microsoft не уточнює, як саме буде називатися її новітня операційна система, але є всі підстави вважати, що вона отримає назву Windows 12. Втім, навіть якщо буде якесь інше, це зовсім не позначиться на тому, що нова платформа стане кращою в світі операційною системою для комп’ютерів і планшетів серед усіх, які коли-небудь випускала на ринок дана американська корпорація.


Джерело статті: “https://itechua.com/gadgets/69333”