У НАЗК попередили, що Богдан і його заступники повинні будуть подавати електронні декларації

У НАЗК зазначили, що зміни в законодавстві набули чинності 18 жовтня

Відповідно до змін у законодавстві України, глава Офісу президента України Андрій Богдан та його заступники повинні будуть подавати електронні декларації. Це випливає з інформації, опублікованої 22 жовтня Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК).

Об этом сообщает http://load-bit.net

"Змінами до закону України "Про попередження корупції", які набрали чинності 18 жовтня, розширено коло суб’єктів декларування. Відтепер до суб’єктів електронного декларування належать керівник Офісу президента України, перший заступник та заступник керівника Офісу президента України, помічники суддів, а також особи, які займають посади патронатної служби, визначені законом України "Про державну службу", окрім осіб, які виконують свої обов’язки на громадських засадах", – ідеться в повідомленні.

У НАЗК зазначили, що декларанти тепер мають вказувати дітей, які не досягли повноліття, "незалежно від наявності сукупності таких ознак, як спільне проживання, пов’язаність спільним побутом, наявність взаємних прав та обов’язків".

Нові правила декларування та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані набудуть чинності з 1 січня 2020 року, підкреслили в антикорупційному відомстві.

Електронне декларування доходів чиновників в Україні запустили у вересні 2016 року. Це було однією з вимог Європейського союзу для реалізації безвізового режиму.

Законопроєкт №1029 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції", про який ідеться, був ухвалений Верховною Радою 2 жовтня. До парламенту його подав 29 серпня президент Володимир Зеленський.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-u-napk-poperedili-shcho-bogdan-i-jogo-zastupniki-povinni-budut-podavati-elektronni-deklaratsiji-1367667.html”