Джастіну Лаву підкорився рекордний показник

Джастін Лав вийшов на перше місце серед найкращих бомбардирів Чемпіонату України серед клубів Суперліги.

Здобувши 11 очок у переможному матчі з «Будівельником», захисник «ОДЕСИ» Джастін Лав не тільки допоміг своїй команді виграти, а й вийшов на перше місце серед найкращих бомбардирів Чемпіонату України серед клубів Суперліги за останні п’ять сезонів.

 
Наразі в активі Лава 2441 очко у 164 матчах, більшість із яких він провів у майці «ОДЕСИ». Слідом за ним розташувалися гравці, які вже не захищають кольори клубів Суперліги: Рамел Каррі (2438), Стівен Буртт (2428), Чарльз Томас (2364), Річард Гуінн (2314), Ренді Калпеппер (2221).
 
У найближчого переслідувача захисника «акул» серед гравців, що виступають у Чемпіонаті України «Суперліга», центрового «Будівельника» Михайла Анісімова 2208 очок.
 
Нагадаймо, що нещодавно Джастін Лав очолив список найбільш ефективних гравців  Чемпіонату України серед клубів Суперліги  за останні п’ять сезонів  ( 2645 балів РЕ).
 
«Відверто кажучи, коли я дізнався про цей рекорд, то був здивований, –  поділився враженнями від досягнення рекордного показника   Джастін Лав. – Навіть шокований. Щоправда, мої товариші по команді були здивовані не менше, ніж я. Першим, хто привітав мене з рекордом, став Денис Носков. Я подякував йому та побажав, щоб наступний рекорд належав уже йому. Взагалі дуже хотілося б, щоб рекорд залишився в Одесі, й це стало славною традицією нашого клубу!»