Нікі Мінаж скасувала концерт в Саудівській Аравії через права жінок

Нікі Мінаж скасувала концерт в Саудівській Аравії через права жінок


Концерт співачки був запланований на 18 липня в рамках музичного фестивалю Jeddah World Fest на стадіоні імені короля Абдалли в Джидді. Цікаво, що відвідати захід зможуть люди старше 16 років, відповідно до саудівського законодавства

Про це повідомляє 24lifestyle.Після довгих роздумів я вирішила не проводити запланований концерт на фестивалі Jeddah World Fest. Я дуже хочу показати своє шоу фанатам в Саудівській Аравії, але після того, як я краще дізналася про проблеми (в країні), то вважаю важливим чітко заявити про свою підтримку прав жінок, ЛГБТ-спільноти та свободи вираження думок,
– заявила Нікі Мінаж.


Додамо, за оцінкою Світового економічного форуму, Саудівська Аравія знаходиться на 141 місці з 149 країн за рівнем рівності чоловіків та жінок.

Так, саудівська влада впровадила суворий дрес-код для жінок та безліч обмежень. До прикладу, без опікуна чоловічої статі (яким найчастіше є батько, син, брат, чоловік) вони не можуть починати бізнес, відкривати банківський рахунок, отримувати паспорт, виїжджати закордон та багато іншого.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/world/177044-niki-minazh-skasuvala-koncert-v-saudivskiy-araviyi-cherez-prava-zhinok.html”

Аналитика