Посольство США попередило своїх громадян про "ризики насильства" в день парламентських виборів в Україні

США попередили своїх громадян про ризики в день виборів в Україні

Посольство США в Києві на своєму сайті попередило громадян про "ризик насильства" під час парламентських виборів 21 липня.

"Ризик насильства посилюється в періоди виборів, а напередодні попередніх виборів деякі пов’язані з виборами демонстрації призвели до насильства", – ідеться в повідомленні.

Громадянам порадили уникати демонстрацій і натовпів людей, бути готовими до посиленої присутності поліції, можливого перекриття вулиць, дотримуватися інструкцій від місцевих правоохоронних органів і стежити за оновленням інформації.

21 травня президент України Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради VIII скликання і призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня. 23 травня указ Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів набув чинності. Із 24 травня в Україні розпочався виборчий процес.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-posolstvo-ssha-poperedilo-svojih-gromadjan-pro-riziki-nasilstva-v-den-parlamentskih-viboriv-v-ukrajini-1128252.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : gipote[email protected]