Ветеран АТО Осмаєв прокоментував результати виборів

Як передає Depo.Донбас, про це він написав у "Фейсбуці".

"І все-таки Україна цивілізаційно пішла далеко вперед від Московії, і сподіваюся що вже безповоротно. Поки в Росії навіть до місцевих московських виборів не допускають хоч трохи опозиційних кандидатів під надуманим приводом, в Україні "кривава хунта", маючи всю повноту влади, мирно передає її через вибори абсолютно новій політичній силі", — зазначив Осмаєв.

"Так, у Московії поки більше економіка, але який сенс, якщо вимірюється вона вже кількістю полковників, тільки у двох з яких виявили близько 300 мільйонів доларів готівкою, спецназ ФСБ займається розбоєм на вулицях столиці, а в цей час пенсіонерам потрібно ще зуміти дожити до пенсії.

Замовником вбивства головного опозиціонера Нємцова призначили водія охоронця Кадирова, і тому ніякого політичного життя в Росії більше немає, вся країна живе політичним життям ненависної їм України, з ранку до вечора обговорюють одну Україну. Час покаже результати виборів в Україні, але принаймні в Україні є право вибирати і помилятися, право яке завоювали і оплатили кров’ю вільні люди України", додав ветеран.Джерело статті: “https://dn.depo.ua/ukr/dn/veteran-ato-osmaev-prokomentuvav-rezultati-viboriv-20190722999732”