Дієтологи розповіли про найефективніший спосіб боротьби з недоліками фігури

Дієтологи вважають, що найбільш ефективний метод при боротьбі із зайвою вагою – це шунтування шлунка. Вони розповіли, як це працює, і які наслідки може принести за собою операція.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на росзмі.


Що це таке?


Операція шунтування шлунка зменшує його об’єм. У зв’язку з цим насичення від їжі відбувається швидше, а проблема переїдання пропадає. Однак, через те, що почуття голоду з’являється швидше, метаболізм розганяється. Тому зниження ваги відбувається легше.


Ще одним плюсом операції називають позбавлення від таких хвороб, як діабет другого типу, артрит, головні болі, підвищений тиск, проблеми зі сном і холестерином. Тобто від недуг, до яких може призвести до ожиріння.


Для кого?


Дієтологи переконані, що, коли є гостра необхідність скинути вагу, а такі методи, як дієта і спорт не працюють, тоді варто вдатися до шунтування шлунка.


Вони звертають увагу, що це радикальний метод вирішення проблеми, тому він підходить лише людям з ІМТ не менше 30 кг/м2. Якщо зайва вага прямої загрози для життя не несе, операцію можна робити лише з ІМТ більше 40 кг/м2.


Що буде після?


Лікарі відзначають, що це баріатрична хірургія, тому період відновлення буде тривалим.


Операція зазвичай триває близько трьох годин. Госпіталізація після її проведення – 3-4 дні.


Після цього починається відновлювальний період, під час якого шлунок привчають до «нових правил».


Зазвичай пацієнти дотримуються рідкої дієти, тому для багатьох цей період є серйозним випробуванням.


Лікарі попереджають


Не дивлячись на відносну простоту, експерти попереджають, що це не просто метод схуднення, а інструмент, який дозволяє рятувати людей. На їхню думку, робити операцію просто для зниження ваги необґрунтовано ризиковано.


Нагадаймо, дієтологи розповіли про продукти, вживання яких висмоктує молодість шкіри.


Крім того, вчені в черговий раз розповіли , які продукти провокують інсульт та інфаркт.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/17/diyetology-rozpovily-pro-najefektyvnishyj-sposib-borotby-z-nedolikamy-figury/”