Ірина Геращенко: Путіну не просто допомогають зберегти обличчя, все набагато гірше

Зустріч Путіна і Макрона. Путіну не просто допомогають зберегти обличчя, все набагато гірше. Європейські лідери мімікрують під Путіна.


Вони мовчать про європейські цінності, серед яких повага до прав людини і територіальної цілісності сусідів, вони на помітили жорстокого розгону демонстрацій в Москві і вбивст українських солдатів. В сучасному світі- брак Черчиллів і Де Голлів, тому тут комфортно Путіну і ко.Ми, українці , усвідомоюємо, що світ не буде воювати за нас. Але ми категорично проти, щоб за нас вирішували долю України. У Франції Україну обговорювали без нас.


Мій прогноз: найближчим часом можна очікувати певних гуманітарних рухів, як то звільнення заручників, аби поставити галочку в питанні прогресу Мінська.Далі Україну спробують примусити до голосувань політичного блоку.


Без вирішення безпекового блоку і питання кордонів. Далі в січні з РФ знімуть санкції, бо ж Європа від Лісабону до Сибіру. Правда, Україна за право бути частиною Європи заплатила життями тисяч найкращих наших героїв.


І десятки наших найкращих сидять в тюрмах Сибіру. Але Європі то мало цікаво. Цим на повну скористається Путін. Україна- не остання його жертва.


(Visited 1 times, 2 visits today)

Джерело статті: “http://www.divannaya-sotnya.com/irina-gerashhenko-putinu-ne-prosto-dopomogayut-zberegti-oblichchya-vse-nabagato-girshe/”