ЄСПЛ розглядає скарги України до РФ щодо захоплення телекомунікацій у Криму

Європейського суду з прав людини розглядає скарги уряду України у яких фігурують факти захоплення Росією в Криму Радіотелевізійного передавального центру та іншої телекомунікаційної інфраструктури.

Об этом сообщает http://ua-molod.com

Про це повідомляє "Крим.Реалії" з посиланням на Міністерство юстиції України.

Згідно з повідомленням, в претензіях до Росії зазначені заміщення та відключення українських телеканалів та інших ЗМІ, порушення прав та свобод журналістів.

"У зв’язку з "націоналізацією" майна українських державних підприємств та організацій російськими органами влади у скаргах вказаний перелік цього майна (понад чотири тисячі об’єктів). Серед них зокрема — телерадіомовні компанії та організації", — додали у відомстві.

Нагадаємо, перше засідання у справі "Україна проти Росії" у ЄСПЛ відносно порушення прав людини у Криму відбулося 11 вересня 2019 року.

Раніше повідомлялося, що на слуханнях Великої палати Європейського суду з прав людини у справі "Україна проти Росії", Росія заперечувала участь у "референдумі" про приєднання Криму.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/10/14/yespl_rozglyadaie_skargy_ukrainy_do_rf_shchodo_zahoplennya_telekomunikatsiy_u_1667643”