Прикордонники Волині зупинили контрабанду сигарет на пів мільйона грн

Прикордонники Луцького загону зупинили контрабанду сигарет на загальну суму майже півмільйона гривень.

Об этом сообщает http://otgoloski.net


Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.


«В автомобільних пунктах пропуску «Доманове» (3 випадки), «Піща» (1), «Пулемець» – (1), «Прикладники» – (2), а також в районі зупинки «448 км Львівської залізниці» прикордонники Луцького загону спільно з ДФС завадили вісьмом спробам незаконного переміщення сигарет на загальну суму майже пів мільйона гривень. У всіх випадках сигарети передано співробітникам митниці, у трьох – вилучено автівки на суму майже 230 тисяч гривень, трьом іноземцям заборонено в’їзд на територію України», – йдеться у повідомленні.


У ДПСУ зазначають, що здебільшого подорожуючі обирали так звані традиційні способи переміщення сигарет, використовуючи конструктивні особливості своїх авто, а дехто з них примудрився зробити це по-особливому. «Так, наприклад, наш співвітчизник вирішив сховати контрабандне куриво під автівкою. Чоловік за допомогою хомутів до днища транспортного засобу прикріпив дві спортивні сумки із 1000 пачками цигарок. В інших двох – білоруси мали намір провезти понад 700 та 600 пачок у подвійних баках іномарок», – повідомляють у відомстві.


Згідно з повідомленням, також учора,14 жовтня, спільна міжвідомча група завадила спробі незаконного переміщення чималої партії тютюнових виробів з України в Польщу потягом «Київ-Варшава». Так, у передмісті Ковеля, в районі зупинки «448 км Львівської залізниці», під час спроби пачкарів завантажити в потяг сигарети, прикордонники затримали двох організаторів, чотирьох пособників, 17 пакунків з сигаретами та автомобіль, яким доставляли цигарки.


«Водночас правоохоронці зафіксували, як провідники потягу заздалегідь відчинили двері вагонів в готовності завантажити тютюнові вироби під час призупинення потягу. Попередня сума оцінки вилученого товару становить понад 300 тисяч гривень. Процесуальні заходи тривають», – повідомляють у відомстві.


Нагадаємо, громадянину Білорусі заборонили в’їзд до України через знайдені у бензобаці його автомобіля 600 пачок сигарет.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/10/15/prykordonnyky_volyni_zupynyly_kontrabandu_sygaret_na_pivmilyona_grn_1668127”