Гройсман: стипендии получат все те, кто имеет на них право

"Гройсман:
Гройсман: стипендии получат все те, кто имеет на них право

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував збільшення видатків на оплату стипендій більш, ніж на півмільйона гривень та заначив, що їх отримуватимуть «всі, хто має на них право».

Новину передає «Преса України».

В Держбюджеті на 2017 рік український уряд передбачив збільшення видатків на оплату стипендій більше ніж на 500 млн гривень. За словами прем’єра, це дозволить забезпечити стипендіями всіх студентів.

«Ми маємо сьогодні у проекті Бюджету на 2017 рік навіть збільшення видатків на оплату стипендій більше ніж на 500 млн грн. Це означає, що ми покриємо стипендіями усіх тих, хто має на них право», — заяив Гройсман.

При цьому, він наголосив, що зараз необхідно збільшувати мотивацію студентів за успіхи у навчанні, тому нові «академічні» стипендії повинні бути збільшеними у розмірі. Однак, держава не повинна забувати й про тих, хто соціально незахищений і наділяти стипендіальними виплатами і їх також.

«Міністерство освіти знайде необхідний баланс для того, щоб стимулювати успіхи в навчанні, і захистити тих, хто потребує соціального захисту», — відзначив прем’єр-міністр України.