Гончарук: Держгеокадастр у Київській області – клондайк для схематозників та нечесних чиновників

Гончарук: Продовжуємо позбавлятися від токсичних людей у держорганах

Головне управління Держгеокадастру в Київській області причетне до неправомірних дій. Про це 22 жовтня заявив у Telegram прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Об этом сообщает http://forumpolitika.org

"Продовжуємо позбавлятися від токсичних людей у держорганах! Сьогодні відсторонили від виконання обов’язків керівника Головного управління Держгеокадастру в Київській області Людмилу Приходько. Держгеокадастр у Київській області – це клондайк для схематозників та всіх нечесних чиновників. На цю область приходить більше всього скарг від громадян про неправомірні дії з боку керівництва", – написав він.

За словами прем’єра, "про свавілля в цьому закладі" він знає давно, тому що під час роботи в Офісі президента "займався проблемою непрозорих схем розподілу земель".

"Очищення системи від токсичних та нечесних людей триває по всій Україні. Уже відсторонили 12 керівників обласних Головних управлінь Держгеокадастру. Ще у двох областях – Одеській та Закарпатській – звільнили очільників Головних управлінь. Це ті області, по яким уже працюють правоохоронні органи. Винні понесуть відповідальність перед законом", – підкреслив Гончарук.

Він анонсував обрання на конкурсі "чесних та ефективних менеджерів як у центральне управління Держгеокадастру, так і в його регіональні осередки".

"А якщо конкурс виграє людина, яка знову буде працювати в інтересах окремих осіб, її теж звільнимо. І так, поки не знайдемо чесних та добросовісних менеджерів у кожну установу", – заявив прем’єр-міністр.Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з керівництвом держави 2 вересня доручив Кабінету Міністрів провести повне кадрове перезавантаження в низці органів державної влади, зокрема в Держгеокадастрі.

"Про ліквідацію масштабних корупційних схем в окремих органах державної влади України. Провести повне кадрове перезавантаження найбільш корупційних для бізнесу і влади органів державної влади. Це Держгеокадастр, Державна служба геології та надр, Державна архітектурна будівельна інспекція, Держекоінспекція, Укртрансбезпека, ну і, найвідоміший, "Укравтодор". Термін – до 1 січня 2020 року, якщо можна це зробити раніше, то я вас дуже прошу", – заявив Зеленський.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-goncharuk-gosgeokadastr-v-kijivskij-oblasti-klondajk-dlja-shematoznikov-ta-nechesnih-chinovnikiv-1367879.html”