Єврокомісія створила робочу групу з питань відносин із Великою Британією

REUTERS / Yves Herman / File Photo

Об этом сообщает http://airgunskiev.com со ссылкой на портал Грамотей

Нова група почне свою роботу 16 листопада, незалежно від рішення щодо Brexit

REUTERS / Yves Herman / File Photo


Європейська комісія створила робочу групу з питань відносин з Великобританією, яка буде працювати незалежно від рішення щодо виходу країни з Європейського союзу (Brexit).

Про це повідомляє Reuters.

Відомо, що нова група по взаємодії з Великою Британією розпочне роботу 16 листопада. Очолювати групу буде Мішель Барньє, який також курирує групу по Brexit.

«Колегія Єврокомісії прийняла сьогодні рішення про створення робочої групи по відносинам зі Сполученим Королівством у складі генерального секретаріату ЄК. Главою цільової групи призначений Мішель Барньє. Сьогоднішнє рішення набуває чинності 16 листопада 2019 року — незалежно від розвитку подій у Великій Британії», — йдеться в заяві Єврокомісії.

Також нова робоча група буде координувати роботу Єврокомісії з усіх стратегічних, оперативних, правових і фінансових питань, пов’язаних із Brexit.

«Вона буде відповідати за завершення переговорів щодо виходу, а також за роботу ЄК з підготовки до Brexit без угоди і майбутні переговори про взаємини з Великою Британією», — повідомили в ЄК.

Читайте також:
Туск рекомендує главам країн ЄС погодитися на відстрочку Brexit

Раніше члени британського парламенту попередньо схвалили операцію прем’єр-міністра Бориса Джонсона з ЄС щодо Brexit.

У той же час депутати відмовилися підтримати прискорений графік розгляду законопроекту про Brexit, згідно з яким законопроект могли розглянути і прийняти за три дні.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/yevrokomisiya-stvorila-robochu-grupu-z-pitan-vidnosin-z-velikoyu-britaniyeyu-novini-svitu-50049313.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]