"Не може довго тривати": чоловік Лоліти зробив нову заяву про розлучення

Чоловік російської співачки Лоліти Дмитро Іванов поділився подробицями розлучення.

Об этом сообщает http://pointcoinstar.com

Як передає Telegram-канал "НеМалахов", чоловік хоче скоріше розірвати шлюб із Лолітою та звинувачує в тривалому розлучному процесі ЗМІ.

Лоліта і Дмитро Іванов

Лоліта і Дмитро Іванов

Personastars

Новини
"До мене залицяється молодик": Лоліта відверто прокоментувала особисте життя після розлучення

Іванов запевняє, що головною причиною розставання із зіркою стали непорозуміння. За словами Дмитра, вони неодноразово намагалися вирішити свої проблеми з Лолітою, проте щоразу не могли дійти компромісу.

"У стосунках мають працювати дві людини. Ми не раз сідали за стіл переговорів, але не досягли консенсусу. І наші стосунки стали сходити нанівець. Ми перестали розуміти одне одного. Це не може довго тривати, це і було причиною того, що я пішов і подав на розлучення", – стверджує Іванов.

Лоліта і Дмитро Іванов

Лоліта і Дмитро Іванов

Personastars

Також, на думку чоловіка, в тому, що вони з Лолітою досі не розлучилися, винна преса:

"Спочатку зайшов до Палацу одруження, де ми зареєстрували шлюб. Там сказали, що якщо я один, то нас може розлучити тільки мировий суддя. Тому я подав заяву до мирового суду. Якби не втручання преси, то нас би давно вже розлучили, чого я і хочу".

Лоліта і Дмитро Іванов

Лоліта і Дмитро Іванов

Інстаграм

Лоліта і Дмитро Іванов

Лоліта і Дмитро Іванов

Hello!

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше ЗМІ поширили інформацію і фотографії Іванова з новою пасією. Дівчина є дуже заможною. У неї є 14-річна дочка.

Мілявська вийшла заміж за тенісиста Дмитра Іванова в 2010 році. Різниця у віці між ними становила 11 років. На початку липня 2019 року стало відомо, що вони раптово розлучилися. щоб більше не з’ясовувати стосунки.

Пізніше Іванов прокоментував розставання зі співачкою, розповівши, що ще не оговтався.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-каналДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/ne-mozhe-dovgo-trivati-cholovik-loliti-zrobiv-novu-zayavu-pro-rozluchennya.htm”