Вінницький рятувальник повернувся із Білорусі з новою печінкою


Вінницький рятувальник Сергій Довгань повернувся в Україну після трансплантації печінки. Складну операцію йому проводили в Білорусі. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на сторінку у соцмережі Фейсбук дружини рятувальника Тетяти Довгань,

Об этом сообщает http://bezoplat.net

– Сергій звикає до нової печінки, вона — до нього, — пише вона. — Він тепер частково білорус і має два дні народження: один у паспорті, інший — у протоколі операції. Такого блискавичного розвитку подій ми обидвоє не чекали, а тому визнаємо: без втручання Творця, безперечно, не обійшлося. Це було дивовижно, надприродно і лячно водночас.

vinnyckyy-ryatuvalnyk-2

І розповідає, як склались обставини напередодні операції. Адже, нагадаємо, досить довго не вдавалося зібрати необхідно для проведення операції суму.

– У той день зранку Мінський центр повідомив мені, що кошти зайшли на рахунок. Кілька годин у мене була ейфорія, бо вперше в житті я мала справу з такою колосальною сумою і страшенно нервувала. Ввечері ми встигли обговорити, яким чином плануємо добиратися в Мінськ, якщо раптом нам подзвонять посеред якоїсь найближчої ночі. Стан Сергія на той момент уже був критично небезпечним. Необхідність далекої дороги напружувала, тож розмову відклали до ранку... А оте гіпотетичне "раптом" настало менш, ніж за пів доби. Зосереджений жіночий голос розбудив мене вдосвіта і повідомив, що є донор, а нам дано всього 10 годин на дорогу, — зазначає. — Далі пазли почали складатися з неймовірним прискоренням. Валіза складена за 10 хвилин, брат Сергія терміново скасовує відрядження, а сестра забирає останні два квитки на найближчий авіарейс... Прямо з аеропорта у Мінську — стрімголов в Центр трансплантації. І тут же, вночі Сергія підняли в операційну. А через пару днів у фінансовому відділі лікарні мені сказали, що не пам’ятають, коли було щось подібне. З "сьогодні" на "завтра" знайти донора — це втручання неба.

З надзвичайним полегшенням Тетяна Довгань повідомляє, що операцію зробити встигли вчасно. І тепер родина рятувальника сподівається, що й надалі все складеться якнайкраще.

Фото зі сторінки у соцмережі Фейсбук Тетяти Довгань


Джерело статті: “http://vlasno.info/suspilstvo/8/blagodijnist/item/32755-vinnytskyi-riatuvalnyk-povernuvsia”