Юлія Тимошенко привітала Дональда Туска з обранням на посаду Президента ЄНП

Юлія Тимошенко привітала Дональда Туска з обранням на посаду Президента ЄНП

Під час Конгресу ЄНП у Загребі (Хорватія) Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко особисто привітала Президента Європейської Ради Дональда Туска з обранням Президентом Європейської народної партії.

Об этом сообщает http://mediaexpertsearch.com

«Сердечно вітаю Вас, великого друга України, з обранням Президентом Європейської народної партії. Впевнена, що під Вашим професійним керівництвом наша спільна політична родина зможе подолати усі виклики у ці нелегкі часи для Європи», — наголосила Юлія Тимошенко.

«Наша партія вже майже 12 років є членом Європейської народної партії. І ми завжди відчували вашу підтримку, вашу допомогу у складні часи становлення нашої країни. Хотіла наголосити, що дуже приємно було почути під час нашої зустрічі сьогодні, що будучи Президентом ЄНП Ви бачите питання України найбільш пріоритетними. Я Вам за це щиро дякую!» — резюмувала лідер «Батьківщини».

Нагадаємо, що 20-21 листопада Юлія Тимошенко та заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря перебувають з робочим візитом у Загребі для участі у Конгресі та Саміті ЄНП.

У ході візиту лідер партії провела зустрічі з Прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем, з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском та з Комісаром ЄС з питань політики сусідства та розширення Йоганнесом Ганом.

ba.org.uaДжерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1574281077-yuliya-timoshenko-privitala-donalda-tuska-z-obrannyam-na-posadu.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]

Теги