Кинулися з хмарочоса: Онук Примадонни з дружиною зважилися на відчайдушний крок (відео)

Пресняков-молодший одружився два роки тому. Молоді живуть в заміському будинку Пугачової на Істрі.
Онук знаменитої співачки Алли Пугачової Микита Пресняков з дружиною Оленою зважилися на відчайдушний крок. Під час відпочинку в Дубаї вони зробили екстремальний вчинок — стрибнули з хмарочоса, передають .

Любитель екстриму Микита умовив дружину випробувати на собі атракціон зіплайн, старт якого знаходиться на хмарочосі висотою в 170 метрів. На тросах можна розігнатися до 80 км/год.

Об этом сообщает http://krasnobykow.com

Екстремальним відео Микита поділився в Instagram. Однак, за словами сина Крістіни Орбакайте і Володимира Преснякова, атракціон здався йому дитячою веселістю. «Веселая штучка в Дубае, не сказал бы, что захватывает от скорости, но если представить, что ничего не держит, то ощущение, будто летишь между зданий как супермэн! @alenaakrasnova ехала параллельно со мной на соседнем тросе», — написав Микита.


Допис, поширений (@npresnyakov)
Нагадаємо, Пресняков-молодший одружився два роки тому. Молоді живуть в заміському будинку Пугачової на Істрі. Микита самостійно будує кар’єру, відмовившись від допомоги знаменитих родичів.

По матері у нього є брат Дені Байсаров і сестра Клава Земцова. Також Володимир Пресняков з дружиною Наталією Подільською виховують маленького сина.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/kynulysia-z-khmarochosa-onuk-prymadony-z-druzhynoiu-zvazhylysia-na-vidchaidushnyi-krok-video-304405.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]

Теги