Президента Нацакадемії аграрних наук України підозрюють у втручанні в роботу правоохоронців

У межах провадження щодо Гадзала правоохоронці провели обшуки у НААН

Президента Національної академії аграрних наук України підозрюють у втручанні в діяльність працівника правоохоронного органу. Про це 2 грудня повідомила пресслужба Нацполіції.

Об этом сообщает http://worlddailynewsblog.com

У жовтні 2019 року державний виконавець прибув у НААН, щоб перевірити, як виконали рішення суду про поновлення на посаді одного з директорів державного підприємства, яке входить до складу установи. Окрім того, державний виконавець мав вручити високопоставленій особі НААН постанови про відкриття виконавчого провадження та з інших питань, що входять до його повноважень.

"Проте підозрюваний, діючи умисно, втрутився в діяльність державного виконавця, аби перешкодити виконанню ним службових обов’язків та не допустити оголошення йому постанови. Зокрема, ідеться про застосування фізичної сили високопосадовцем до державного виконавця – він виштовхнув його зі свого службового кабінету та не допустив отримання постанови про відкриття виконавчого провадження", – розповіли у пресслужбі.

Зазначено, що правоохоронці проводять обшук у приміщенні НААН, щоб вилучити відео й інші документи, які мають значення для розслідування кримінального провадження.

Президента НААН повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 343 Кримінального кодексу України (втручання в діяльність працівника державної виконавчої служби).

На сайті НААН зазначено, що їхнім керівником є Ярослав Гадзало.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-prezidenta-natsionalnoji-akademiji-agrarnih-nauk-ukrajini-pidozrjujut-u-vtruchanni-v-robotu-pravoohorontsiv-1471287.html”

Новости