Сурков увійшов до складу російської делегації на нормандському саміті

Сурков працює помічником президента Росії з вересня 2013 року

До складу делегації від Росії, яка сьогодні візьме участь у нормандському саміті в Парижі, увійшов помічник президента Володимира Путіна Владислав Сурков. Про це повідомляє РБК.

Об этом сообщает http://finance-sp.com

За даними агентства, на початку вересня цього року Сурков брав участь у зустрічі зовнішньополітичних радників лідерів "Нормандської четвірки".

Сурков працює помічником президента Росії з вересня 2013 року. Уперше його призначили помічником глави держави 2004 року, у 2008 році став першим заступником керівника адміністрації президента, у 2011 році – заступником голови уряду.

"ГОРДОН" стежить за розвитком подій у день нормандського саміту 9 грудня в режимі онлайн

У 2014 році, одразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією й підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти й докази.

Переговори щодо врегулювання конфлікту на Донбасі ведуть у тристоронній контактній групі в Мінську (Україна, Росія, ОБСЄ), а також у нормандському форматі – за участю представників України, Франції, Німеччини та Росії. Глави держав нормандського формату зустрічалися востаннє 19 жовтня 2016 року в Берліні.

Зеленський заявляв, що має намір обговорити на саміті в Парижі 9 грудня 2019 року терміни обміну "всіх на всіх" та чіткі терміни деокупації Донбасу.

9 грудня президент України прибуде в Єлисейський палац о 15.55 за київським часом. О 16.05 Зеленський зустрінеться з Макроном, о 16.30 – із Меркель, о 17.00 відбудеться зустріч усіх лідерів чотирьох країн, о 19.45 лідери "Нормандської четвірки" дадуть пресконференцію.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-surkov-uvijshov-do-skladu-rosijskoji-delegatsiji-na-normandskomu-samiti-1478452.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]