МЗС Росії: Ми проти будь-якого розширення нормандського формату

Ilya Dobrioglo/Flickr

Об этом сообщает http://karaulny.top

МЗС РФ: Не треба шукати альтернативу існуючому формату

Ilya Dobrioglo/Flickr


МЗС Росії заявило, що Москва проти розширення нормандського формату щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ РФ Олександр Грушко.

«Ми негативно ставимося до цієї ідеї, для нас це не питання формату… Не треба шукати альтернативу … Треба йти за двома треками: безпековому — завершити нарешті розведення сил; і політичному — запустити процес шляхом введення в дію формули Штайнмайєра і ухвалення інших рішень, які гарантували б незмінність і стійкість особливого статусу», — цитує Грушка ТАСС.

Читайте також:

Сьогодні Зеленський вперше зустрінеться з Путіним. Усі події нормандського саміту в Парижі — онлайн

У понеділок, 9 грудня, в Парижі відбудеться зустріч лідерів країн нормандської четвірки — Володимира Зеленського (Україна), Ангели Меркель (Німеччина), Еммануеля Макрона (Франція) і Володимира Путіна (РФ).

Це буде перша нормандська зустріч за три роки. Востаннє президенти Франції, України, Росії та канцлер Німеччини зустрічалися в жовтні 2016 року. З того часу Франсуа Олланда в «четвірці» змінив Еммануель Макрон, а Петра Порошенка — Володимир Зеленський.

8 липня президент України Володимир Зеленський запропонував президенту РФ Володимиру Путіну провести прямі переговори за участю президента США Дональда Трампа, прем’єра Великої Британії, канцлера ФРН Ангели Меркель і президента Франції Еммануеля Макрона.

У США допустили участь Дональда Трампа в розширеному нормандському форматі.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/rosiya-shchodo-rozshirennya-normandskogo-formatu-ostanni-novini-50058191.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]

Новости